Career‎ > ‎

AIESEC

AIESEC to międzynarodowa, pozarządowa organizacja studencka. Umożliwia odkrywanie potencjału i rozwoju działających w niej członków- głównym celem jest ułatwienie wyjazdów na praktyki zagraniczne.

Przygodę z organizacją rozpocząłem w komitecie lokalnym AIESEC SGH współorganizując ogólnopolski projekt szerzący wiedzę o reklamie- Brand It Up. Byłem częścią zespołu organizującego targi reklamy, konferencję oraz galę, w której uczestniczyli laureaci naszego konkursu, w którym głównymi nagrodami były praktyki w firmach bezpośrednio związanych z reklamą.


Przygotowywałem materiały promujące nasze przedsięwzięcie (stronę internetową, plakaty, bannery i ulotki).

Po roku wybrano mnie koordynatorem wymiany studenckiej. Zostałem wysłany na 6 tygodni do Indii, aby nawiązać kontakty wymianowe oraz wspomóc lokalnych komitet AIESEC PUNE.

Pobyt w Indiach utwierdził mnie w przekonaniu, że "wystarczy": chcieć, zaplanować i zrealizować. Wtedy można osiągnąć każdy cel.

Zrealizowałem internetowego "doradcę" (prosty system ekspercki), który poprzez interakcję z odwiedzającymi witryny AIESEC SGH wywoływał ciekawość i zaangażowanie.

W Polsce zajmowałem się koordynacją procesu wymiany studenckiej wewnątrz organizacji- przeprowadzałem szkolenia. Zewnętrznie promowałem AIESEC jako źródło nowych talentów dla firm oraz szansę na niepowtarzalną przygodę dla studentów i absolwentów.